محل نصب و عملکرد پمپ بتادین

 

دستگاه پمپ بتادین اتوماتیک وسیله ای بسیار کاربردی بوده و در اماکن عمومی، آزمایشگاه ها، درمانگاه ها، کلینیک ها، بخصوص در بیمارستان ها و به ویژه در اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد.

عملکرد پمپ بتادین

پمپ مایع برقی ضد عفونی کننده دست دارای مخزنی به ظرفیت 2 لیتر بوده و مزیت آن نسبت به پمپ های بتادین کم ظرفیت این است که شارژ های مکرر مخزن محلول را به حداقل می رساند.

نصب پمپ بتادین

پمپ بتادین اسکراب دارای سنسور الکترونیک هوشمند بوده و کارکرد آن را به طور اتوماتیک کنترل می نماید، که این امر موجب افزایش بهداشت فردی و اجتماعی آن می گردد. کنترل سنسور حرکتی اینفرارد (Infrared) پمپ بتادین چشمی به گونه ای طراحی گردیده است که با قرار دادن دست در فاصله 5 الی 12 سانتیمتر، فعال گشته و مایع ضد عفونی کننده از آن خارج می گردد.

 

 

محل خروج مایع از پمپ بتادین کلینیکال را می توان در 4 حالت تنظیم نمود به طوری که زاویه خروج آن از صفر تا 30 درجه تغییر نماید.

بدنه پمپ بتادین سینک اسکراب از جنس استنلس استیل خشدار می باشد و جلوی آن دارای شیشه شفافی است که میزان مایع مصرف شده و باقیمانده آن را به کاربر نشان می دهد تا در مواقع وم نسبت به شارژ مجدد آن اقدام نماید. همچنین درب بدنه پمپ دیسپنسر بتادین دیواری دارای قفل ویژه ای است تا امکان دستکاری توسط افراد متفرقه را به حداقل برساند.

توضیح اینکه: لازم است برای بهره وری بیشتر از این پمپ مایع ریز، هر چند وقت یکبار مخزن مایع ریز را کمی با آب پر نموده و نسبت به شستشوی مسیر عبور مایع بتادین و نازل (Nozzle) آن اقدام گردد. زیرا محلول بتادین بعد از مدت زمانی در مجاورت با هوا خشک شده و امکان عبور مایع بتادین را از سیستم خروجی و نازل (Nozzle) آن غیر ممکن می نماید.

 

Automatic disinfection device for ATM surfaces and gas station nozzles was designed and produced by students of Shahid Mohajer Technical College of Isfahan

The importance of using disinfectants and their benefits in the event of a coronavirus outbreak

Location and operation of the betadine pump

بتادین ,پمپ ,مایع ,  ,دارای ,گردد ,پمپ بتادین ,را به ,بوده و ,است که ,نسبت به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برای میرای زندگی ام سقف حیاط خلوت / سقف پاسیو آموزش اسکرچ انواع درب ضد سرقت کسب درآمد از اینترنت آموزش زبان انگلیسی در خانه بدلیجات و زیورآلات ارزان قیمت محصولات زادو نورالهدی ابزارهای تامین و توزیع هوا