اهمیت استفاده از دستگاه های ضد عفونی کننده و مزایای آن ها در زمان شیوع ویروس کرونا

 

 

از زمان شیوع ویروس کرونا تا به حال، اهمیت شستن و ضد عفونی کردن دست ها و رعایت بهداشت و نظافت چندین برابر افزایش یافته است؛ با این که این امر از دیرباز تا به حال از اهمیت زیادی برخوردار بوده است و تقریبا اکثریت افراد در زمان هایی مانند صبح ها، زمان صرف غذا، زمان ورود به خانه، استفاده از سرویس بهداشتی و . اقدام به شستن دست ها می کردند، اما الان این کار واجب تر و ضروری تر شده است.

پس از فراگیر شدن ویروس بسیار خطرناک کرونا، لوازم جدیدتر و بیشتری برای استفاده از مواد ضد عفونی ساخته شده است و دلیل آن هم این است که در محل های عمومی و مکان های دیگر که امکان شستن دست ها وجود ندارد؛ از دستگاه های ضدعفونی کننده دست استفاده میشود.

 

دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک (هوشمند)

دستگاه های ضد عفونی کننده دست اتوماتیک یکی از پر استفاده ترین دستگاه های ضد عفونی کننده در جهان است. این فناوری یکی از فناوری های مهمی است که امروزه در هر کجا، چه در محل کار و چه در منزلتان به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

با استفاده از این دستگاه شما به راحتی و بدون دخالت دست هایتان (که مطمئنا در آن زمان آلوده هستند) می توانید به سادگی و بدون هیچ مشکلی دست های خود را ضد عفونی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دست های خود را در محل مشخص شده بر روی دستگاه قرار دهید؛ خود دستگاه به صورت اتوماتیک و خودکار مواد ضد عفونی کننده دست را بر روی دستان شما می ریزد و دست هایتان را ضد عفونی می کند.

این دستگاه برای سن و سالی مناسب است چرا که نحوه استفاده از آن بسیار ساده است و هیچ زحمتی برای شما نخواهد داشت.

جهت رویت مدل ها، مشخصات بیشتر و قیمت  به سایت azinsanat.com  مراجعه کنید و یا با شماره ۰۲۱-۶۶۳۷۷۰۰۰  تماس بگیرید

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

شاید این دستگاه یکی از دستگاه های کم تر شناخته شده باشد. این دستگاه ها دوام زیادی دارند و عملکرد آن ها هم بسیار ساده است. درست مانند دستگاه قبلی که به شما معرفی کردیم، این دستگاه هم می تواند در همه جا و توسط هر شخصی مورد استفاده قرار بگیرد.

با قرار دادن دست های خود در محل مشخص شده دستگاه و فشار پدال آن با پا، دستگاه مواد ضد عفونی کننده بر روی دست های شما ریخته می شود.

نگهداری و مراقبت از دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی بسیار ساده است و با توجه به این که شما در هنگام کار کردن با این دستگاه هیچ نیازی به لمس آن ندارید، می توان به این نتیجه رسید که احتیاجی به تمیز کردن و ضد عفونی کردن خود این دستگاه، نیست.

دستگاه ضد عفونی کننده محیط با دستگاه مه ساز

دستگاه مه ساز که با نام دستگاه مه پاش هم شناخته می شود، این روزها در جهت ضد عفونی کردن سطوح و محوطه های مختلف، مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته است.

این دستگاه مواد ضد عفونی کننده شما را به صورت نانو ذرات بسیار کوچکی در آورده و آن ها را به طور کامل در همه جا پخش می کند. ریز بودن قطرات مواد پخش شده از این دستگاه، باعث می شود تا مواد ضد عفونی کننده به همه جا و همه سطحی نفوذ کند و تمام محوطه را به طور تمام و کمال ضد عفونی کند.

از این دستگاه برای ضد عفونی کردن هر قسمتی از محل کار، منزل و . می توان بهره برد.

جهت رویت مدل ها، مشخصات بیشتر و قیمت  به سایت azinsanat.com  مراجعه کنید و یا با شماره ۰۲۱-۶۶۳۷۷۰۰۰  تماس بگیرید

محلول های ضد عفونی کننده دست

باید بگوییم اصلی ترین و مهم ترین المان استفاده شده در تمام دستگاه هایی که معرفی شد، محلول ضد عفونی کننده دست می باشد. این روزها اهمیت محلول های ضد عفونی کننده بیش از پیش، درک شده است. طبق تحقیقات انجام شده در کشورهای خارجی، محلول های ضد عفونی کننده می توانند تا ۹۹ درصد میکروب ها را از بین ببرد.  

با این که شستن دست ها به ضد عفونی کردن آن ها ارجحیت دارد، اما همان طور که خودتان هم می دانید همیشه و در هر جایی امکان شستن دست ها وجود ندارد. برای مثال شما در مواقعی که در خیابان هستید، آب و مایع دستشویی در دسترستان نیست.

اما محلول های ضد عفونی کننده به سادگی قابل حمل هستند و این امکان را به شما می دهند تا هر زمانی که نیاز داشتید، از آن ها بهره ببرید.
کاور کفش

شاید یکی از کم تر شناخته شده ترین ابزارهای بهداشتی، کاورهای کفش هستند. این وسیله به خصوص برای اشخاصی که محیط های بسیار تمیز و حساس به آلودگی دارند بسیار کاربرد دارد مانند آشپزخانه های صنعتی؛ مطب ها؛ آرایشگاه ها؛ مزون ها و. و.

معمولا همیشه کفش های ما، آلوده ترین بخش پوشش ما به حساب می آیند، چرا که ما به صورت روزانه به انواع و اقسام مکان های متفاوت می رویم و کفش هایمان همیشه با کف خیابان ها، کوچه ها و سطوح مختلف که مطمئنا آلوده هستند برخورد می کند. پس یکی از وسایلی که به احتمال زیاد می تواند آلودگی را به محل های شما بیاورد، کفش های شما است.

کاورهای کفش با پوشش دادن زیر کفش ها امکان انتشار آلودگی آن ها به محیط اطراف را از بین می برند. با استفاده از این وسایل شما با اطمینان کامل و بدون هیچ نگرانی می توانید کفش های خود را در هر محلی که دوست دارید، قرار دهید.

جهت رویت مدل ها، مشخصات بیشتر و قیمت  به سایت azinsanat.com  مراجعه کنید و یا با شماره ۰۲۱-۶۶۳۷۷۰۰۰  تماس بگیرید

تجهیزات ضد عفونی کننده

با شیوع ویروس کرونا، تقریبا در همه کشورهای جهان استفاده از تجهیزات بهداشتی و به خصوص ماسک اامی است. ماسک ها امکان ابتلا به کرونا از راه دهان و بینی را تا درصد بسیاری کاهش می دهند.

یکی دیگر از وسایل بهداشتی کاملا رایج در میان مردم، شیلدها هستند. شیلدها با پوشاندن سطح صورت شما به طور کامل می توانند از آلوده شدن چشم ها، صورت و همچنین دهان و بینی شما جلوگیری کنند.

در زمانی که باید سطوحی مانند دستگاه های عابر بانک، که بسیار آلوده بوده و در طول روز مورد استفاده خیلی از مردم قرار می گیرند را لمس کنید، حتما از دست کش استفاده کنید. دست کش های یک بار مصرف جلوی آلوده شدن دست های شما و احتمال انتقال آن آلودگی ها به دیگر اعضای بدنتان را کاهش می دهند.

Automatic disinfection device for ATM surfaces and gas station nozzles was designed and produced by students of Shahid Mohajer Technical College of Isfahan

The importance of using disinfectants and their benefits in the event of a coronavirus outbreak

Location and operation of the betadine pump

های ,دستگاه ,ضد ,عفونی ,کننده ,ها ,ضد عفونی ,عفونی کننده ,این دستگاه ,کننده دست ,استفاده از ,شیوع ویروس کرونا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی ابوالقاسم کریمی Pink.blue.dew بیشتر بدانیم موسسه حقوقی نوباوران پانکتوم ~My Fantasies اخبار فناوری فوری مجتمع آلومینیوم البرز هیأت دانش آموزی انصار المهدی (ع) شهرستان سمنان دانلود فایل آموزشی